Правила БЖД

/Files/images/bjd/БЖД.png

Вступний інструктаж з безпеки життєдіяльності з учасниками освітнього процесу.

Інструкція з безпеки життєдіяльності № 1. Первинний інструктаж з учасниками освітнього процесу.

Інструкція з безпеки життєдіяльності № 2. Безпека учнів в побуті під час канікул.

Інструкція з безпеки життєдіяльності № 3. Правила поведінки учнів під час освітнього процесу.

Інструкція з безпеки життєдіяльності № 4. Під час проведення прогулянки на свіжому повітрі з вихованцями групи подовженого дня.

Інструкція з безпеки життєдіяльності № 5. Безпека учнів під час участі в позашкільних заходах (екскурсій, змагань, пішохідних прогулянок, олімпіад та інших заходів).

Інструкція з безпеки життєдіяльності № 6. Правила поведінки учнів під час дії воєнного стану.

Інструкція з безпеки життєдіяльності № 7. Правила безпечного поводження учнів у разі виявлення отруйних, вибухонебезпечних предметів.

Інструкція з безпеки життєдіяльності № 8. Правила безпечної поведінки учнів під час терористичного акту.

Інструкція з безпеки життєдіяльності № 9. Правила безпечної поведінки учнів на залізничному транспорті.